Elite Polska
01 Blog
,,Karolina – Ty jesteś wiecznie uśmiechnięta. Czy Ty w ogóle się kiedyś denerwujesz? A jeśli tak to… jak radzisz sobie ze ZŁOŚCIĄ? ”
Motywacja
| Karolina Gruszecka ,,Karolina – Ty jesteś wiecznie uśmiechnięta. Czy Ty w ogóle się kiedyś denerwujesz? A jeśli tak to… jak radzisz sobie ze ZŁOŚCIĄ? ”

Każdemu zdarza się nieraz zdenerwować! Mi również czasem podniesie się ciśnienie! Kiedyś słabo radziłam sobie ze stresem… I sytuacje, które były dla mnie trudne – tkwiły we mnie na długo. Dlaczego? Bo nieustannie KARMIŁAM JE SWOIMI MYŚLAMI. Co zamiast pomagać – jeszcze bardziej utrudniało sytuacje i pogarszało mój nastrój. Prawda jest taka, że w życiu […]

Znany gość od teorii ewolucji, Karol Darwin, mawiał że zmian nie przetrwają ani najsilniejsi, ani najinteligentniejsi… ze zmianami poradzą sobie Ci, którzy najlepiej potrafią się do nich adaptować, którzy potrafią się zmieniać.
Motywacja
| Aleksandra Chołody Znany gość od teorii ewolucji, Karol Darwin, mawiał że zmian nie przetrwają ani najsilniejsi, ani najinteligentniejsi… ze zmianami poradzą sobie Ci, którzy najlepiej potrafią się do nich adaptować, którzy potrafią się zmieniać.

Nie pozwól, żeby coś zabrało Ci uśmiech i radość życia. Koncentruj swoje myśli, swoją energię na rzeczach pozytywnych. Rozwijaj się, naucz się czegoś nowego. Może to doskonały moment, żeby nauczyć się medytować? Ci, którzy mnie znają osobiście, wiedzą, że poza fascynacją medycyną wschodnią, jaram się także astrologią, oddziaływaniem na nas planet i szeroko pojętą energią. […]

Loader