Elite Polska
01 Aleksandra Chołody
Hej! Poznajmy się!
Co mówią o mnie pacjenci?
  • Swoim zapałem potrafi dotrzeć do każdego,
  • Wyrozumiała, a zarazem wymagająca,
  • Leczy ciało i…ducha.

Przyjdź i przekonaj się sama!

Rejestracja Aleksandra Chołody
O mnie

Terapeutka Medycyny Integralnej łącząca ze sobą wiedzę z zakresu medycyny akademickiej i medycyny wschodniej, współwłaścicielka ELITE Bydgoszcz (Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu Indywidualnego), dietetyk (Collegium Medicum UMK), akupunkturzystka, psychosomatyk, bioenergoterapeutka, Mama!

Jej zawodowa misja-pomóc Ci spełnić marzenie o dziecku! Jej wszechstronna wiedza z zakresu ZDROWIA KOBIETY, którą nieustannie pogłębia, pozwoliła jej osiągnąć liczne sukcesy terapeutyczne u swoich pacjentek. Dzięki jej integralnemu podejściu do ludzkiego organizmu, dziesiątki jej podopiecznych spełniło swoje marzenie o dziecku. Ola, wierząc w nierozerwalność ciała i umysłu, pracuje ze swoimi pacjentkami na wielu płaszczyznach, co przynosi oczekiwane efekty!

Jej największa zaleta?

Jest niezwykle empatyczna i bardzo skuteczna! Po kilku minutach wywiadu z pacjentką potrafi dojść do sedna problemu i postawić perfekcyjną diagnozę, na podstawie której leczy z wielkimi sukcesami.

Prowadzi wykłady i szkolenia zarówno z zakresu odżywiania, jak i treningu. Występuje na licznych konferencjach oraz konwencjach w kraju i za granicą z dziedziny Dietetyki Akademickiej, Medycyny Wschodniej oraz aktywności fizycznej (konwencje fitness, szkolenia na trenera personalnego, trenera medycznego) oraz szkoleniach z zakresu Psychosomatyki, Dietocoachingu, Ziołolecznictwa, Bioenergoterapii, Akupunktury.

Udziela się medialnie zarówno w radiu jak i telewizji, jest redaktorem w czasopismach branżowych oraz popularnych.

Można ją również śledzić w mediach społecznościowych:

02 Blog
PRODUKTY DZIAŁAJĄCE KORZYSTNIE (i większość z nich także wychładzająco ❄) NA ORGANIZM
Dieta
| Aleksandra Chołody PRODUKTY DZIAŁAJĄCE KORZYSTNIE (i większość z nich także wychładzająco ❄) NA ORGANIZM

PRODUKTY DZIAŁAJĄCE KORZYSTNIE (i większość z nich także wychładzająco ❄) NA ORGANIZM – warto uwzględnić je w swoim menu podczas upałów 🔥 ✅ TO JEDZ/ PIJ ▪ Woda mineralna z cytryną i świeżą miętą, ▪ Woda kokosowa, ▪ Zielona herbata, ▪ Napar z pokrzywy, ▪ Świeżo wyciskane soki z cytrusów, ▪ Koktajle ze spiruliną/ chlorellą, […]

MAPA MARZEŃ- czym jest, po co się ją robi i dlaczego KAŻDY POWINIEN JĄ ZROBIĆ
Motywacja
| Aleksandra Chołody MAPA MARZEŃ- czym jest, po co się ją robi i dlaczego KAŻDY POWINIEN JĄ ZROBIĆ

Mapa marzeń to ćwiczenie wykorzystywane najczęściej przez psychologów, terapeutów i coachów.Sama często stosuję je w pracy z moimi „coachowymi” klientkami i… oczywiście mam też swoją mapę marzeń. 🌟JAK ZROBIĆ MAPĘ MARZEŃWersje są różne. Najpopularniejszą formą jest wyklejanka, czyli wycinanie z gazet haseł, konkretnych przedmiotów, sylwetek ludzi (wszystkiego o czym się marzy) i naklejanie ich na […]

zobacz wszystkie wpisy
Elite Polska
Poznaj drugą część Elite!

Przejdź do strony Karoliny Gruszeckiej. Razem tworzymy wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy.

Zobacz